fbpx

O nas

szkolenia dla fizjoterapeutów
Centrum Szkoleniowe Inspirowani Ruchem to inicjatywa mająca na celu szerzyć wiedzę na temat najlepszych praktyk z fizjoterapii, treningu i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Organizowane przez nas wydarzenia kierowane są zarówno do specjalistów, którzy chcą pozyskiwać rzetelne informacje doskonalące ich warsztat pracy, jak i początkujących osób szukających ugruntowania wiedzy pozwalającej na efektywną pracę z człowiekiem. Niektóre z naszych wydarzeń kierowane są także do osób nie zajmujących się terapią ani treningiem, które chcą wiedzieć, jak poprawić jakość swojego życia i dbać o zdrowie w racjonalny i efektywny sposób.
szkolenia dla trenerów

Praktyczna wiedza ze sprawdzonych źródeł

Na co dzień pracujemy w naszym Studio przy ul. Gorkiego 29A w Szczecinie (kliknij tutaj, aby przejść na stronę naszego szczecińskiego Studia), gdzie spotykamy osoby z szerokim spektrum dolegliwości i celów związanych z ich narządem ruchu. Aby pracować efektywnie i bezpiecznie, nieustannie szukamy rzetelnych źródeł wiedzy dostarczających praktycznych umiejętności, omawianych przez doświadczonych specjalistów. W Centrum Szkoleniowym organizujemy wydarzenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć – maksymalnie praktyczne i wartościowe, odbywające się w przyjaznej atmosferze sprzyjającej nabywaniu nowych umiejętności. W tym celu zapraszamy do współpracy uznanych specjalistów i instytuty, z którymi wspólnie przygotowujemy najwyższej jakości wydarzenia edukacyjne. W Centrum Szkoleniowym dzielimy się także swoją wiedzą podczas autorskich szkoleń i warsztatów.

kursy dla trenerów

Atmosfera

Poza merytoryką, niezwykle cenimy sobie przyjazną atmosferę. Robimy wszystko co możemy, żebyście czuli się u nas komfortowo. Pomaga nam w tym zbieranie feedbacku po każdym zorganizowanym wydarzeniu, z którego wyciągamy wnioski i wdrażamy nowości, tak, aby nieustannie udoskonalać naszą organizację. Ponadto, dbamy o integrację środowiska osób świadomych istoty zdrowia na naszych letnich i zimowych obozach.

kursy dla trenerów i fizjoterapeutów