Inspirowani Ruchem Summer Camp 2023

21-24.07.2023
COS OPO Wałcz

Podana cena dotyczy jednego miejsca w wybranym pokoju. Jeśli chcesz zarezerwować więcej niż jedno miejsce, dla każdej osoby należy wykonać osobny zapis.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria:

Letnij relaks pełen aktywności! Summer Camp 2023

Już 21-24.07 zapraszamy Was na letni obóz dla dorosłych Inspirowani Ruchem Summer Camp 2023.  Zatrzymujemy się w sprawdzonym miejscu, urokliwie położonym nad jeziorem Raduń Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Miejsce to łączy w sobie nowoczesną, wysokiej klasy infrastrukturę z cudownym otoczeniem lasu, pełnym ciszy i zieleni. Przestrzeń tą wykorzystamy na liczne, różnorodne aktywności, które pozwolą Wam poznać nowe formy ruchu, odpocząć i naładować baterie. Nie zabraknie też czasu na relaks i czerpanie z atutów miejsca.

obóz letni dla dorosłych

Warsztaty z samoobrony

Jak na każdym naszym obozie, tak i na tym, hasło #inspirowaniruchem traktujemy serio, zapoznając Was z nową formą aktywności. Warsztaty z samoobrony zgodnie z krav-magą pokażą Wam niezwykle istotne zastosowanie ruchu, które pozwoli Wam poczuć się pewniej na co dzień. Poprowadzi je doświadczony instruktor krav-magi z 17-letnim doświadczeniem wojskowym zdobywanym w kraju, jak i na misjach zagranicznych, Michał Szymanowski. Dwudniowe warsztaty nauczą Was, jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych oraz, jak opierając się na naturalnych odruchach i instynktach człowieka uchronić się przed jakąkolwiek przemocą. Pokażą także, jak ogromne możliwości mają nasze ciała, ucząc skutecznej obrony również przed dominującym fizycznie przeciwnikiem. Wszystkiego tego dowiecie się w pełni bezpiecznych warunkach, w sposób optymalny dla osób bez doświadczenia z jakimikolwiek sztukami walki. Zajęcia odbywać się będą w specjalnie dostosowanej sali na terenie COS OPO Wałcz, umożliwiającej komfortowe ćwiczenia bez ryzyka urazu.

samoobrona wałcz

Program pełen różnorodnych zajęć

Poza gościnnymi warsztatami, nasza kadra także szykuje dla Was różnorodny program zajęć, które pozwolą Wam poznać nowe formy ruchu oraz dowiedzieć się praktycznych informacji na temat funkcjonowania narządu ruchu. Zmęczyć się będziecie mogli m.in. na Aeroboksie, Indoor Cyclingu czy Treningu Lekkoatletycznym. Szykujemy także wyjątkowy Nocny Trening, dostarczający Wam specjalnych wrażeń treningowych. Na obozie nie zabraknie też przestrzeni do aktywnego odpoczynku. W tym zakresie, zaprosimy Was do eksploracji ruchu na warsztatach Animal Movement, zajęć Yoga Mobility nad brzegiem jeziora oraz wieczornego Mobility Medytacyjnego. Z możliwości jeziora Raduń skorzystamy także podczas wycieczki kajakowej.

Poza zajęciami ruchowymi, nie zabraknie także kreatywnego pierwiastka w programie obozu. Zajęcia z tworzenia wisiorków w żywicy epoksydowej pozwolą Wam wyrazić artystyczną duszę, a tym, którzy myślą że jej nie mają, pozwolą ją odnaleźć.

obóz dla dorosłych wałcz

Obiekt najwyższej klasy w środku pojezierza Wałeckiego

COS OPO Wałcz to miejsce, które poza doskonałym zapleczem treningowym klasy olimpijskiej, oferuje dogodne warunki do wypoczynku. Wolne chwile spędzać będziecie mogli relaksując się nad jeziorem Raduń, spacerując po okolicznych leśnych szlakach, czy też odprężając się w aquaparku „Delfin”. Pokoje wykończone są w wysokim standardzie z prywatnymi łazienkami, a tutejsza kuchnia proponuje różnorodne menu, które zaspokoi nawet największy głód i zadowoli najbardziej wybredne podniebienia.

wyjazd wakacyjny

Dla kogo jest ten obóz?

Absolutnie dla każdego dorosłego! Na naszych obozach doskonale odnajdą się osoby bez żadnego doświadczenia sportowego, jak i ci na co dzień aktywni. Każdy nasz wyjazd to unikalna mieszanka osób o różnym wieku, poziomie aktywności fizycznej i preferencjach, których łączy otwartość i serdeczne podejście. Układamy program z myślą o tym, żeby każdy znalazł w nim coś dla siebie, nie zapominając też o stwarzaniu okazji do poznania się, takich jak ognisko otwierające obóz.

Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich obozów:
Inspirowani Ruchem Winter Camp 2023: Jedziemy w Góry
Letni Chill 2022

obóz letni dla dorosłych

 

Inspirowani Ruchem Summer Camp 2023

21-24.07.2023 /COS OPO Wałcz

Cena: 1350zł (pokój 2-osobowy) / 1650zł (pokój 1-osobowy)
Dojazd: Własny
Pokoje: 1- i 2-osobowe, łazienka, TV
Wyżywienie: Pełne (śniadanie i kolacja w formie bufetu + obiad), woda, kawa, herbata dostępne całą dobę

W programie: Warsztaty z samoobrony (krav-maga), Warsztaty kreatywne (Breloczki z żywicy epoksydowej), Aeroboks, Ognisko nad jeziorem, Yoga Mobility, Indoor Cycling, Animal Movement, Mobility Medytacyjne, Kajaki na jeziorze Raduń, Trening Lekkoatletyczny i inne

Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.

 

Masz pytania o obóz? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń pod 664 591 666, a chętnie opowiemy Ci o tym, co planujemy.

 

Informacje dodatkowe

Termin

21.07.2023-24.07.2023

Lokaliacja

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Wałcz

Dojazd

Własny

Wyżywienie

Pełne (3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu), woda, kawa, herbata dostępne całą dobę. Dostępne diety specjalne.

Opłata rezerwacyjna

700zł (bezzwrotna)

Regulamin

https://szkolenia.inspirowaniruchem.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-obozu-jedziemy-w-gory/