Inspirowani Ruchem Camp: Jedziemy w Góry

01-05.03.2023
Isands House Chromiec (Góry Izerskie)

Podana cena dotyczy jednego miejsca w wybranym pokoju. Jeśli chcesz zarezerwować więcej niż jedno miejsce, dla każdej osoby należy wykonać osobny zapis.

Pozycja archiwalna.

SKU: Brak danych Kategoria:

Naładuj baterie przed wiosną! Zimowy obóz dla dorosłych 2023

Już 01.-05.03 zapraszamy Was na zimowy obóz dla dorosłych w górach Inspirowanych Ruchem! Zatrzymamy się w Isands House w Górach Izerskich – unikatowym obiekcie, który będziemy mieli cały dla siebie na wyłączność. A w nim, poza noclegami w wysokim standardzie, mamy do dyspozycji zaplecze SPA (jacuzzi, ruska bania, sauna fińska, na 99% basen 25m – właśnie się buduje), klimatyczny salon z kominkiem do wieczornych integracji oraz nowoczesne zaplecze sportowo-multimedialne, obejmujące strefę fitness, siłową oraz ściankę wspinaczkową. Więcej informacji o obiekcie, w którym będziemy odbywa się obóz, znajdziecie klikając tutaj.
Na miejscu znajduje się także jadalnia, gdzie serwowane będą trzy posiłki dziennie oparte o regionalne produkty. Menu będzie przygotowywane wedle naszych preferencji, a śniadania w formie szwedzkiego stołu.

obóz w górach dla dorosłych

Gość specjalny: Jarosław Botor

Poza doskonałymi warunkami mieszkalnymi, przygotowaliśmy także program pozwalający Wam aktywnie odpocząć w górskich warunkach. Jego najjaśniejszym punktem będzie wizyta gościa specjalnego, Jarosława Botora. To doświadczony himalaista, ratownik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat. Poprowadzi dla nas warsztaty o bezpieczeństwie w górach, prawidłowym doborze odzieży i sprzętu oraz podstaw pierwszej pomocy na szlakach. Wieczorem, Jarek podzieli się z nami swoimi najciekawszymi przeżyciami zdobywanymi na górskich szlakach i w trakcie akcji ratowniczych podczas wieczornego spotkania przy grzanym winie. Następnego dnia po teorii ruszymy na zimowe szlaki, aby w praktyce wdrożyć zdobyte informacje pod okiem Jarka.

obóz w górach 2023

Bogaty program pełen interesujących warsztatów

Z naszej strony, spodziewać możecie się zróżnicowanej aktywności, od relaksacji prowadzonych, po treningi Animal Movement i Cross. Przygotujemy dla Was także praktyczne warsztaty – tym razem zapoznamy Was z tematyką suplementacji opartej o dowody naukowe w perspektywie poprawy snu i lepszej tolerancji stresu oraz z treningiem wzroku. Zapoznamy Was również z metodami autoterapii bóli głowy oraz opowiemy, czym jest koncepcja Postural Restoration Institute i jak możemy zastosować ją, aby efektywniej trenować mobilność. Poza wyjściem na trasę z Jarkiem, planujemy jeszcze jedną wycieczkę w góry. Izery uważane są za polski biegun zimna, dzięki czemu na początku marca w górach spodziewać możemy się pięknej, łagodnej, śnieżnobiałej zimy. Zaledwie 20 minut samochodem od ośrodka zaczynają się także szlaki Karkonoszy. Biorąc pod uwagę Wasze opinie po pierwszym obozie, w programie zimowego obozu będzie też więcej czasu na „odetchnięcie” (któremu zdecydowanie sprzyjają udogodnienia dostępne w obiekcie).

warsztaty w górach

Dla kogo jest ten obóz?

Jak zwykle w przypadku naszych obozów – absolutnie dla każdego! Celem naszych obozów jest stworzyć Wam warunki do pełnej regeneracji i oderwania od codziennego pędu. Jednocześnie chcemy, aby czas spędzony na naszych obozach był wartościowy, dlatego proponujemy szereg zróżnicowanych warsztatów zdrowotnych i ruchowych. Pomimo, że niektóre aktywności zawierają w sobie komponentę ruchową, nie musisz być osobą aktywną na co dzień, aby dać sobie radę – każdy punkt programu zaplanowany jest tak, aby uczestnictwo w nim było możliwe dla każdego, bez względu na jego możliwości fizyczne.

Zobacz zdjęcia z naszego ostatniego obozu – Letni Chill 2022

 

Inspirowani Ruchem Winter Camp 2023: Jedziemy w Góry

01.03.2023-05.03.2023
Chromiec / Isands House Enklawa Sportu

Cena: 1690zł (pokoje 3 i 4-osobowe) / 1890zł (pokoje 2-osobowe)
Dojazd: Własny
Pokoje: 2,3 lub 4-osobowe, Wi-Fi, łazienka, TV
Wyżywienie: Pełne (śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad, kolacja / śniadanie + obiadokolacja w dniu wycieczki górskiej), woda, kawa, herbata dostępne całą dobę

 

Masz pytania o obóz? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń pod 664 591 666, a chętnie opowiemy Ci o tym, co planujemy.

 

Informacje dodatkowe

Termin

01.03.2023-05.03.2023

Lokaliacja

Isands House Enklawa Sportu – Chromiec 79 (Góry Izerskie/Karkonosze)

Dojazd

Własny

Wyżywienie

Pełne (śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiad, kolacja / śniadanie + obiadokolacja w dniu wycieczki górskiej), woda, kawa, herbata dostępne całą dobę

Opłata rezerwacyjna

700zł (bezzwrotna)

Regulamin

https://szkolenia.inspirowaniruchem.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-obozu-jedziemy-w-gory/